Obóz Wake - WAKE CAMP

Najmłodsza grupa to osoby, które dopiero wchodzą w wakeboard. Nie koniecznie mają już wystarczającą ilość siły do pływania ale chęciami można by obdarować pewnie kilku dorosłych. W dużej mierze to dla nich powstał zamysł obozu jako że w nich drzemie olbrzymi potencjał tej dyscypliny. Wykwalifikowana kadra pomoże im znaleźć jeszcze większą „zajawkę” płynącą z pływania i utorować w odpowiednim kierunku.

Jednak zdajemy sobie sprawę że nie każdy w tym wieku jest przygotowany na tak dużą dawkę wake’a dlatego też mamy dla nich zajęcia alternatywne. Pamiętać również należy że wakeboard to pewien hart ducha, który kształtuje osobowość młodego człowieka a wśród rówieśników nawiązują się przyjaźnie, które trwają latami. Łączy je nie tylko pasja ale wspomnienia wspaniałej przygody przeżytej na obozie.

To wakeboarderzy wymagający szczególnej uwagi i troski. Dbamy o to, by ich trening przebiegał z zachowaniem maximum bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, że jest to często ich pierwszy wyjazd bez rodziców, ale obecność rówieśników i moc atrakcji po części rekompensuję ich brak.