Ośrodek i lokalizacja

Januszkowice to niewielka wieś w województwie opolskim, która staje się powoli enklawą wakeboardzistów na sportowej mapie Polski. Dojazd autostradą A4, przebiegającą nieopodal przybliża Januszkowice do wielu polskich miast. Odwiedza je coraz więcej turystów nie tylko z Polski ale również z zagranicy. Nowoczesny ośrodek ma do zaoferowania infrastrukturę do uprawiania wakeboardu oraz wakeskate’a, piłki nożnej, siatkowej dodatkowo nowoczesną siłownie wraz z szerokim zapleczem sanitarnym, noclegowym i gastronomicznym. Najnowocześniejszy wake park jako pierwszy i jedyny w Polsce dysponuje 6-cio słupowym wyciągiem, który jest uznawany za najlepszy na Świecie, zaś elementy wakeparku firmy Unit Parktech to w pełni profesjonalne dodatki bez których takie miejsca nie mogą istnieć. Dopełnieniem jest wyciąg dwusłupowy, który świetnie nadaje się do nauki i doskonalenia umiejętności. To wszystko sprawia że to jedyne tego typu miejsce w Polsce i tej części Europy.

Boiska, łódki, supy, kajaki, basen, sauna, jacuzzi, siłownie do tego stoły bilardowe, piłkarzyki, batut a przede wszystkim wyciąg a nawet dwa to nasze czasopochłaniacze.

1

Wyciąg FSC Sesitec

Wake Camp - Obozy Wakeboardowe_3

2

Wyciąg do nauki Sesitec System 2.0

System 2.0

3

Atestowane elementy wakeparku UNIT Parktech

Atestowane elementy Wakeparku UNIT

4

Siłownia oraz urządzenia do CrossFitu

Siłownia oraz CrossFit WAKE CAMP

5

Boisko do siatkówki plażowej

Siatkówka Plażowa WAKE CAMP

6

Boisko do piłki nożnej plażowej.

Boisko do piłki plażowej WAKE CAMP

7

Restauracja z pysznym jedzonkiem.

Restauracja WAKE CAMP

8

Basen i Jacuzzi.

Basen i jacuzzi WAKE CAMP

9

Zakwaterowanie Wigwamy.

Wigwamy - WAKE CAMP

Zakwaterowanie uczestników obozu ma miejsce w komfortowych 4 osobowych apartamentach, składających się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz z pokojem i łazienką. W każdym z nich znajduje się przestrzeń bagażowa dla każdego obozowicza. Dzieci dobierane są w pokojach względem płci i wieku, tak aby w swoim towarzystwie czuły się możliwie jak najlepiej. Do każdego apartamentu przydzielony jest wychowawca.

Odległość od większych miast:

Warszawa 310 km

Poznań 301km

Gdańsk 511 km

Katowice 76 km

Kraków 152 km

Lublin 478 km

Szczecin 496 km

Bydgoszcz 410 km

Ostróda 505 km

Wrocław 123 km

Margonin 382 km

Szczecinek 470 km

Łódź 223 km

Dokładne dane adresowe ośrodka:

RUEDA Januszkowice

ul. Wolności 64  /  47-330 Januszkowice

Longitude : 18.1312133  Latitude: 50.3950571

Mapka dojazdu