PROGRAM OBOZU

SZKOLENIE WAKEBOARDOWE

Zajęcia wakeboardowe dostosowujemy do poziomu zaawansowania obozowiczów. Zazwyczaj dzielimy na 3 grupy zaawansowania: początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani. Jeżeli ktoś nie jest pewien w jakiej grupie powinien się znaleźć, aby nauczyć się jak najwięcej, to każdy z trenerów pomoże podjąć tę decyzję zaraz na początku obozu.

Zajęcia dla początkujących są prowadzone od postaw w grupach, jeżeli obiekt na to pozwala to zajęcia prowadzone są na Systemie 2.0 a następnie każdy we współpracy z trenerem indywidualnie uczy się i dopracowuje podstawowe techniki wakeboardowe. Trener każdego dnia nadzoruje postępy obozowiczów. W szkoleniach pojawiają się elementy gier i zabaw.

Zajęcia dla grup średniozaawansowanych i zaawansowanych odbywają się najczęściej indywidualnie. Szkolenia takie bardziej skupiają się na pojedynczych trikach wykonywanych z krawędzi bądź na elementach wakeparku. Szkoleniom towarzyszą elementy gier, videocoaching oraz zawody, w których pojawia się rywalizacja.

ATRAKCJE OBOZOWE

Nasze obozy to nie tylko wakeboard! Czasem trzeba odpocząć, oderwać się od „katowania” nowych trików i po prostu dobrze się zrelaksować 🙂

Wakeademics x GoPro

WARSZTATY GOPRO

Wakeademics - Obóz Wakeboardowy

OGNISKO

Wakeademics x Fish Skateboards

ZAWODY FISH SKATEBOARDS

Wakeademics

SIŁOWNIA

Wakeademics

BOISKO DO PIŁKI NOŻNEJ

Wakeademics x GoPro

KONKURSY RYSUNKOWE

Wakeademics - Obóz Wake dla dzieci i młodzieży

STREFA SUP

WAKEADEMICS - CHRZEST

CHRZEST

WAKEADEMICS - obóz wakeboardowy dla dzieci i młodzieży

PŁYWALNIA

WAKEADEMICS - NOCNA SESJA

NOCNA SESJA FOTO

WAKEADEMICS - KONKURSY Z NAGRODAMI

KONKURSY Z NAGRODAMI

ZAWODY OBOZOWE